[05-02-2013] FERIE Z WĘDKĄ - SPOTKANIE SPRAWOZDAWCZO-SZKOLENIOWE

02.02.2012.„Ferie z Wędką”spotkanie sprawozdawczo szkoleniowe .

Spotkanie”Ferie z Wędką”miało miejsce,dzięki gościnności dyrekcji KDK,w sali Domu Kultury w Krapkowicach.
Udział młodzieży i dzieci przerósł oczekiwania organizatorów,zważając na fakt,że dużo  młodzieży szkolnej z racji ferii  przebywa na zimowiskach,sala była zapełniona. Obecność tak wielu młodych miłośników sportu wędkarskiego jest dla działaczy ogromnym sukcesem.,to efekt pracy z młodzieżą i organizowanych zawodów. Cieszymy się,że wśród  nich nie zanika trend spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Ten sukces to również zasługa rodziców i opiekunów uczestników spotkań wędkarskich ,to oni przekazali im pasję wędkowania zabierając ich na łowiska i sprawowali pieczę nad ich pierwszym wędkarskim krokiem.
W wielu rodzinach zamiłowanie do wędkowania udziela się pokoleniowo,bo mamy na Zawodach uczestników :dziadkowie-wnuki,rodzice -dzieci.
Po przywitaniu uczestników przez prezesa PZW Krapkowice, prezes do spraw sportu przedstawił  sprawozdanie sportu wędkarskiego i osiągniętych wyników w 2012 roku
Hubert Burczyk komendant Straży Pożarnej (w stanie spoczynku)gościnnie udzielił prelekcji na temat przestrzegania bezpieczeństwa na łowiskach szczególnie na pokrytych lodem,zasad zachowania,postępowania i udzielania pomocy w razie wypadków nad wodą.
Prezes do spraw młodzieży na planszach uczył rozpoznawać gatunki ryb,opowiadał
o ich  rozmnażaniu i ochronie .Przedstawił instruktaż jak łowimy ryby i postępujemy z złowioną rybą.
Pani Inga krótko przedstawiła problem ochrony środowiska i przyrody.
Pani Ania  sprawdzała wiedzę o łowiskach,rzekach z naszego terenu, najważniejsze pytanie pani Ani dotyczyło znajomości  numerów telefonów alarmowych -wszyscy znali je na pamięć.
Na zakończenie zostały wręczone puchary Burmistrza Krapkowic za osiągnięte wyniki,
oraz nagrody i poczęstunek.
Zarząd PZW Krapkowice dodatkowo uhonorował statuetką Burmistrza Krapkowic oraz Dyrektora Krapkowickiego Domu Kultury za współpracę.

Wyniki:

  • grupa 11-16 lat

I .     Glomb Mateusz i Rajman Rafał
III .  Michna Michał
IV    Kuczera Patryk
V     Cepak  Marcel
VI    Magosz Marek

  • grupa do 10 lat

I    Glombik Alan
II   Bochen Wiktoria i Michna Artur
IV  Barisch Kamil
V   Lisowski Kewin
VI  Gajewski Fabian i Czekała Dawid.

Nad.I.Kirsch-Iścinska

02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 002.jpeg02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 011.jpeg02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 016.jpeg
02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 029.jpeg02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 035.jpeg02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 036.jpeg
02.02.2013.sprawozdanie dla dzieci i młodzieży 040.jpeg