• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

25 tysięcy złotych dla „Otmętu”

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podpisał umowę promocyjną z Klubem Sportowym „Otmęt”. Konto szczypiornistek zasili kwota 25 tysięcy złotych. Gmina Krapkowice co roku wspiera pierwszoligową drużynę piłkarek ręcznych. Klub z otwartych konkursów tylko w tym roku otrzymał 57 680 zł. Podpisanie umowy to dodatkowe wsparcie.

25 tys dla KS Otmęt_1.jpeg

Pierwszy mecz w tym sezonie krapkowiczanki rozegrają u siebie. Spotkanie z SPR JKS Jarosław w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się 15 września. Serdecznie zapraszamy.

25 tys dla KS Otmęt_2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).