• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozwój zakładu

Metsä Tissue kontynuuje rozwój zakładu w Krapkowicach. 21 sierpnia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę hali magazynowej. Prace budowlane już się rozpoczęły, a nowa część magazynowa zostanie oddana do użytku pod koniec 2018 roku. „Oczekujemy, że zapotrzebowanie na papiery higieniczne będzie stale rosło we wszystkich segmentach rynku. Korzystna lokalizacja zakładu w Krapkowicach ułatwia obsługę klientów z Europy centralnej i zachodniej, a rozbudowa hali magazynowej zapewni szybkie i niezawodne dostawy do Klientów” – mówi Juha Tilli Wiceprezes Away from Home.

3.jpeg

„Ta inwestycja to dobra wiadomość dla naszego zakładu, a także klarowny sygnał ze strony Metsä Group dotyczący dalszego rozwoju fabryki. Rozbudowa magazynu, która w istocie podwoi jego możliwości, pomaga nam być konkurencyjnym i działać efektywnie również w nadchodzących latach. To dobry znak dla całej społeczności Krapkowic” – mówi Paweł Ehrlich Dyrektor Zakładu w Krapkowicach.

Metsä Tissue jest częścią Metsä Group, jednej z największych grup przemysłowych przetwórstwa drzewnego na świecie. Zakład w Krapkowicach produkuje średnio 75 tys. ton papieru higienicznego rocznie, w swoim asortymencie posiada: papiery toaletowe, ręczniki kuchenne, ręczniki papierowe i profesjonalne czyściwa, zarówno dla klientów indywidualnych jak i przemysłu. Fabryka zapewnia pracę dla 380 osób pracujących w obszarach produkcji papieru, przetwórstwa i konfekcjonowania, utrzymania ruchu, logistyki, rozwoju produktów, a także zespołów sprzedaży, marketingu oraz Zarządu firmy zlokalizowanych w Warszawie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).