• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"PracoDawca Zdrowia"

10 sierpnia rozpoczęła się realizacja programu polityki zdrowotnej „PracoDawca Zdrowia”. Program ten został stworzony z myślą nie tylko o pracodawcach, ale przede wszystkim o pracownikach. Główną misją projektu jest promocja profilaktyki zdrowotnej w miejscu pracy oraz zwiększenie zgłaszalności pracowników na badania profilaktyczne pod kątem wykrywania chorób cywilizacyjnych (w szczególności nowotworów).

O certyfikat „PracoDawca Zdrowia” ubiegać się mogą przedsiębiorstwa, instytucje i urzędy, które wykażą ponadprzeciętną troskę o zdrowie swoich pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia wewnątrz firmy.

Zainteresowane podmioty mogą ubiegać się o honorowy certyfikat spełniając warunki wyszczególnione w regulaminie programu. Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz zgłoszenie dostępne są pod adresem https://www.gov.pl/zdrowie/pracodawcazdrowia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).