• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Remont chodnika

Trwa remont chodnika przy ulicy Piastowskiej. W miejsce zużytych krawężników oraz płyt betonowych zamontowane zostaną nowe betonowe krawężniki i obrzeża oraz kostka brukowa. Zadanie podzielone jest na dwa etapy. Prace nad pierwszym, ponad 100  metrowym odcinkiem powinny zakończyć się około 22 sierpnia. Remont drugiego odcinka, od ulicy ks. Koziołka o długości ponad 175 metrów, rozpocznie się po zakończeniu pierwszego etapu prac, a zakończy w pierwszej połowie września. 

Prace rozpoczęły się także przy przebudowie chodnika przy ul. Kościuszki w Rogowie Opolskim. Pod koniec sierpnia planowana jest przebudowa chodnika przy ul. Pocztowej w Krapkowicach (od Ośrodka Zdrowia „Omega” do ul. Pułaskiego).

IMG_8812.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).