• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Opaski dla seniorów

Szanowni Państwo przypominamy, że projekt „Zdrowe Serce Seniora” kierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Krapkowice, którzy ukończyli 60. rok życia. I choć w pierwszej kolejności do programu zakwalifikowały się osoby schorowane, mieszkające samotnie, to do projektu przystąpić mogła każda osoba starsza, która boryka się z dolegliwościami zdrowotnymi.

Opaska Opiekun, którą już otrzymało ponad 130 mieszkańców gminy, mierzy parametry życiowe. Przez 24 godziny na dobę sprawdza aktywność i stan zdrowia seniora. Taki monitoring potrwa półtorej roku. Uczestnicy projektu otrzymują już skonfigurowane opaski, które wystarczy założyć na nadgarstek.

IMG_8837.jpeg

Lista osób zakwalifikowanych do projektu jest już zamknięta. W Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach uruchomiono jednak listę rezerwową. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Wydziałem Organizacyjnym, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, budynek I, pokój nr 18, nr tel. 77 44 66 822. Na miejscu dostępne są wnioski, które w miarę potrzeb pracownicy Urzędu chętnie pomagają wypełniać.

IMG_8836.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).