• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

[23-01-2012] UROCZYSTOŚC DNIA BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU NR 1

UROCZYSTOŚC DNIA BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU


W poniedziałkowe popołudnie 21.01.2013 r dzieci z Przedszkola Publicznego  Nr 1 w Krapkowicach spotkały się ze swoimi babciami i dziadkami w Krapkowickim Domu Kultury. W imieniu całej społeczności przedszkolnej Pani Dyrektor serdecznie przywitała wyjątkowych gości. Wnuczęta dziękując dziadkom za miłość, cierpliwość, dobroć i serdeczną troskę recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki oraz przedstawiały Jasełka Bożonarodzeniowe. Na koniec obdarowały ukochanych dziadków i babcie własnoręcznie wykonanymi prezentami i laurkami. Dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym gościom jakimi są Dziadkowie. Cała uroczystość przebiegała w rodzinnej, ciepłej i świątecznej atmosferze.
 

Nauczyciel Przedszkola Publicznego Nr 1
w Krapkowicach
Smolnik Weronika 
 

  1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).