• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Umieszczanie ogłoszeń w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym

1.jpeg

Dnia 31.07.2018 r. patrol straży Miejskiej na terenie Miasta Krapkowice na przystankach autobusowych stwierdził umieszczone plakaty o organizowanym koncercie. Ustalono, że zarządca nie wydawał zgody organizatorowi na umieszczanie plakatów. Zaistniało zatem wykroczenie z art. 63 a par. 1 Kodeksu Wykroczeń, w którego to dyspozycji określa się czyn jako wykroczenie polegający na umieszczaniu w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenia, plakaty, afisze, ulotki, apel wystawiając je na widok publiczny bez zgody zarządzającego tym miejscem. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).