• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga upały !!!

1.jpeg

W ostatnim czasie mamy do czynienia z dużym wzrostem temperatur powietrza. Zjawisko to może być bardzo niebezpieczne szczególnie dla dzieci, osób starszych jak również zwierząt. Funkcjonariusze Straży Miejskiej w godzinach 7.00-22.00 patrolują teren miasta z uwagą na osoby potrzebujące pomocy. Apelujemy do mieszkańców o rozwagę oraz zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z upałami. Wszelkie problemy, konieczność pomocy ludziom jak i zwierzętom prosimy zgłaszać pod numer alarmowy 112 oraz numer komórkowy do Straży Miejskiej w Krapkowicach -606448422.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).