• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Śmierdzący dym z komina

1.jpeg

Dnia 20.07.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenie dotyczące ,,śmierdzącego" dymu lecącego z komina jednego z budynków na ul. Wapiennej w Krapkowicach. Na miejscu nie potwierdzono jednak zgłoszenia. Z żadnego z kominów nie wydobywał się dym. Strażnicy miejscy dokonali również penetracji okolicznych ogródków działkowych gdzie także nie stwierdzono spalania odpadów. Straż Miejska przypomina, że nieprzyjemny zapach dymu z komina nie stanowi wykroczenia określonego w art. 191 ustawy o odpadach ale stanowić może przyczynek ku temu aby dokonać w takiej nieruchomości kontroli pod kątem sprawdzenia rodzaju spalanych substancji w piecu. Jeśli strażnik miejski stwierdzi naocznie podczas kontroli, że w przydomowym piecu spalane są odpady może nałożyć mandat karny do 500 zł za wykroczenie określone w ar. 191 ustawy o odpadach.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).