• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Przewrócone kontenery na odzież

SAM_6799.jpeg

Dnia 17.07.2018 r. patrol Straży Miejskiej w Krapkowicach podczas kontroli porządkowej rejonu ul. Kilińskiego stwierdził przewrócone dwa kontenery na odzież należące do Polskiego Czerwonego Krzyża z oddziałem w Opolu. Strażnicy miejscy niezwłocznie poinformowali zarządcę o konieczności ponownego ustawienia kontenerów. Stwierdzony przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej przypadek przewrócenia kontenerów nie jest pierwszym. Do tego typu ,,dziwnych" zachowań polegających na aktach wandalizmu dochodzi znacznie częściej, a jego obiektami padają niejednokrotnie przedmioty mające służyć społeczeństwu. Apelujemy zatem o rozwagę i zachowanie zgodne z przepisami prawa.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).