• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obóz językowy "XII Summer English Language Camp Zabierzów- Kluszkowce 2018"

8 lipca rozpoczął się Letni Obóz Języka Angielskiego w Kluszkowcach z udziałem młodzieży z trzech partnerskich gmin: Krapkowice – Morawica – Zabierzów.  W czasie obozu trwają warsztaty językowe prowadzone przez nauczycieli z partnerskiego miasta Camas w USA.

Minął pierwszy tydzień zajęć językowych, integracyjnych oraz sportowych w otoczeniu pięknej przyrody. Nauczyciele z USA oraz obozowicze mieli okazję podziwiać panoramę Tatr z ruin zamku w Czorsztynie górującego nad zalewem. Przekroczyli również granicę polsko-słowacką w drodze do Czerwonego Klasztoru. Obozowe tańce i piosenki zaprezentowane podczas ogniska zintegrowały uczestników i wprowadziły wszystkich w wakacyjno - obozowy nastrój. Uczestnicy obozu spacerowali wzdłuż Wąwozu Homole oraz wzięli udział w spływie po rzece Dunajec, podziwiając malownicze zakątki Pienińskiego Parku Narodowego na zmianę, w słońcu i strugach deszczu. W niedzielę 15 lipca odbyła się wycieczka do Niedzicy w poszukiwaniu Białej Damy błąkającej się po zamku.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).