• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

,,Podejrzany" czarny worek

SAM_6759.jpeg

Dnia 10.07.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenie dotyczące ,,podejrzanego" czarnego worka wiszącego na drzewie w okolicach mostu kolejowego nad brzegiem rzeki Odra. Strażnicy miejscy dotarli we wskazane miejsce gdzie potwierdzili, że rzeczywiście taki worek jest zawieszony na dolnej części drzewa, a w jego środku znajdują się śmieci pozostawione przez grupującą się w tym miejscu młodzież. Worek ze śmieciami zgłoszono do zarządcy celem uprzątnięcia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).