• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wnioski o przyznanie świadczeń 500+ i 300+

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krapkowicach informuje, że od 1 lipca 2018 r. możliwe jest składanie drogą elektroniczną wniosków o przyznanie świadczenia 500+, świadczenia 300+, świadczeń rodzinnych oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego.

Od pierwszego lipca do Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach wpłynęło jedynie 151 wniosków o świadczenie Dobry Start (300+). To znacznie mniej niż zakładali pracownicy OPS. Przypominamy wnioski 300+ nie podlegają koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Osoby, które złożą wniosek w lipcu lub sierpniu otrzymają wpłatę najpóźniej 30 września. Jeszcze mniej wniosków dotyczyło świadczenia 500+, zaledwie 29. Zachęcamy także do składania wniosków do programu na drugie i kolejne dziecko.

Dobry Start 300 dla ucznia CMYK (1).jpeg

Od 1 sierpnia 2018r. możliwe jest natomiast składanie ww. wniosków w formie papierowej w siedzibie Ośrodka.

Wzory wniosków ulegną zmianie. Druki wniosków będą zatem dostępne od dnia 2 lipca 2018r.

Więcej informacji na stronie http://www.ops.krapkowice.pl

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).