• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

ROZPOCZĘCIE WAKACJI

W środę 20.06.2018r. młodzież uczęszczająca do szkółki wędkarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Mazurka - instruktora wędkarstwa rzutowego mogła sprawdzić swoje umiejętności zdobyte podczas zajęć ostatni raz przed nadchodzącymi wakacjami. Spotkanie odbyło się w formie pikniku rodzinnego przy współpracy Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach. Dla uczestników i rodziców przygotowano słodki poczęstunek. Zainteresowani mogli wziąć udział w przeróżnych konkurencjach niszowej dyscypliny jaką jest casting sport. Warto podkreślić, że każdy śmiałek otrzymał nagrodę, a zwycięzcy puchary i dyplomy. Serdeczne podziękowania należą się Kołu PZW Otmęt za ufundowanie nagród, Panu Bogdanowi Włodyce za puchary oraz Rodzinie Garus, która ufundowała dzieciom najlepszy letni przysmak - lody.

nad. K. Mazurek

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).