• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Absolutorium

16 głosów za, 2 przeciw, 2 radnych wstrzymało się od głosu. Zdecydowaną przewagą, podczas sesji 21 czerwca, radni miejscy zdecydowali, że wykonanie budżetu przez burmistrza Andrzeja Kasiurę było rzetelne i  racjonalne.   

Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli rady gminy nad działalnością burmistrza. Jego przyznanie stanowi pozytywną ocenę pracy włodarza w zakresie działalności finansowej gminy. 

Już po sesji burmistrz mówił: „absolutorium pokazuje, że nawet radni, którzy nie zawsze są moimi zwolennikami, doceniają pracę całego zespołu, doceniają, że dużo się dzieje w gminie Krapkowice, chociaż chciałoby się, żeby efektów tej pracy było jeszcze więcej. My cały czas jesteśmy w cyklu inwestycyjnym. Ogłoszony został przetarg na rewitalizację mostu, otwarcie ofert nastąpi w pierwszych dniach lipca. Cały czas pracujemy dla rozwoju miasta”.

Absolutorium.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).