• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Uniwersytet III Wieku

W piątek 22 czerwca na ostatni dzwonnej czekali nie tylko uczniowie, ale także studenci Uniwersytetu III Wieku w Krapkowicach. Słuchaczom w imieniu burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury gratulacje oraz wyrazy uznania złożył Bernard Friedla, naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich. Naczelnik najbardziej doświadczonym mieszkańcom życzył zdrowia i niesłabnącej energii, aby każdy słuchacz Uniwersytetu III Wieku odniósł sukces, którego miarą będzie osobista satysfakcja. W przekazanym słuchaczom od burmistrza liście czytamy: „Uniwersytet III Wieku stanowi pomost łączący pokolenia, a jego studenci mogą odnaleźć się w dynamicznym, pełnym nowych technologii świecie. Dziękuję Państwu za ciekawe i inspirujące spotkania oraz rozbudzanie zainteresowań. Państwa aktywność odpowiada na potrzeby społeczne i edukacyjne Seniorów. Dostrzega je także gmina Krapkowice, która priorytetowo traktuje zadania związane z aktywnością najbardziej doświadczonych mieszkańców”.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).