• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Cukiernia Magosz krajowym laureatem

Państwo Maria i Franciszek Magosz z rąk pary prezydenckiej odebrali tytuł laureata krajowego AgroLigi 2017 w kategorii Firmy.

14 czerwca w ogrodach Pałacu Prezydenckiego na uroczystej, 25. gali konkursu AgroLiga, spotkali się najlepsi w kraju rolnicy i przedstawiciele najprężniej rozwijających się firm z branży rolno-spożywczej.

Gala AgroLigi tradycyjnie gromadzi najlepszych w kraju rolników i przedstawicieli najprężniej rozwijających się firm agrobiznesowych. Konkurs organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego, na szczeblu krajowym zaś - przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Od 2008 roku honorowy patronat na konkursową galą sprawuje prezydent RP.

Krapkowicka firma Magosz to firma rodzinna zatrudniająca 55 osób, wytwarzająca w oparciu o tradycyjne śląskie receptury i nowe przepisy szeroką gamę wyrobów ciastkarsko-cukierniczych. Firma posiada 2 cukiernie i 5 sklepów firmowych, jej wyroby dostępne są także  w wielu innych punktach sprzedaży i restauracjach.

Laureatom serdecznie gratulujemy dynamicznego rozwoju firmy. Życzymy, by tytuł laureata stał się inspiracją do realizacji kolejnych planów, a podejmowane działania stanowiły źródło satysfakcji.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).