• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nagrody dla najlepszych

18 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury odbyło się uroczyste Miejsko-Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018.  

Uroczystość rozpoczęły pokazy tańców narodowych dzieci ze szkoły w Kórnicy oraz z gminnych przedszkoli: Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach i Oddziału Zamiejscowego w Rogowie Opolskim, Przedszkola w Dąbrówce Górnej.

W czasie uroczystości burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura złożył gratulacje wyróżnionym uczniom oraz podziękowania dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, pracę i wsparcie w procesie dydaktyczno-wychowawczym.

Listy gratulacyjne i nagrody otrzymali laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych, uczniowie, którzy osiągnęli w gminie najwyższe wyniki na zewnętrznych egzaminach kompetencyjnych oraz uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce. Nagrody uczniom wręczali: Andrzej Kasiura, burmistrz Krapkowic oraz Andrzej Warzecha, wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Krapkowicach.

Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastyczno-literackiego „Legendy Krapkowic”.

Na zakończenie na deskach Krapkowickiego Domu Kultury wystąpiły Vanessa Siwy oraz Natalia Asman z „Klubu wokalisty” działającego przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).