• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

"Przedszkolaki tańczą"

11 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach odbył się II Krapkowicki Przegląd „Przedszkolaki tańczą”.  W tym roku przebiegał pod hasłem: „Przedszkolaki tańczą - tańce narodowe i ludowe”, zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Po raz kolejny organizatorem i gospodarzem barwnego widowiska było Przedszkole Publiczne Nr 6 „Tęczowa Szósteczka” w Krapkowicach. Patronat nad imprezą objął burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, który oficjalnie dokonał otwarcia uroczystości.

Formuła przeglądu nawiązująca do treści patriotycznych pozwoliła dzieciom poznać ciekawe zakątki i kulturę naszej Ojczyzny. Prowadzące Irena Gołdyn i Grażyna Sieryk zabrały uczestników w pełną zabaw i zagadek podróż po Polsce. W atmosferze wspaniałej zabawy dzieci z gminnych przedszkoli zaprezentowały się w tańcach narodowych  i ludowych: polonez, krakowiak, kujawiak, trojak. Barwne stroje, piękna muzyka, oprawa, wizualizacja i zaangażowanie uczestników oraz organizatorów sprawiły, że przegląd zyskał niepowtarzalny charakter.

Każde dziecko otrzymało prezent. Burmistrz Krapkowic wręczył poszczególnym zespołom okolicznościowe dyplomy i nagrody w postaci mat do nauki programowania.

Ukoronowaniem wysiłku była prezentacja wszystkich zespołów na scenie w atmosferze radości, śpiewu, aplauzu, które były wyrazem zadowolenia i sukcesu uczestników i organizatorów przeglądu tanecznego.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).