• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OKRun 2018

Ależ to był zastrzyk adrenaliny, I Krapkowicki Bieg Terenowy z Przeszkodami, OKRun 2018. W sobotę przy pływalni Delfin było ekstremalnie. Ponad 200 uczestników, prawie 7 000 metrów wytyczonych tras, 110 opon, 127 palików, 40 szpilek, 15 km taśmy. Ale opłacało się. I Krapkowicki Bieg Terenowy z Przeszkodami był strzałem w dziesiątkę. Pomysłodawcą biegu jest Daniel Medwid z Delfin Sp. z o.o. Ale nie udałoby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób, m.in Rafała Krutofa, Przemka Rymwida-Mickiewicza, Bartosza Banachowskiego i Tomasza Szczudrawy.    

Ekstremalną, sześciokilometrową trasę biegu głównego pokonało 133 zawodników. Przed startem dorosłych rywalizowali: małe twardzielki i twardziele na dystansie 500 m oraz młodzież na dystansie 1000 m.

Zwycięzcom dyplomy i nagrody na podium z beli słomy wręczali: burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, prezes Delfin Sp. z o.o. Dariusz Broj oraz Daniel Medwid pomysłodawca OKRun.

Organizatorem I Krapkowickiego Biegu Terenowego z Przeszkodami był Delfin Sp. z o.o., współorganizatorem gmina Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).