• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Krapkowicki Festiwal Kociołków

Święto potrawy jednogarnkowej, czyli I Krapkowicki Festiwal Kociołków. W sobotę smaczne dania serwowali miłośnicy dobrej kuchni. Do garnków trafiały: mięso, warzywa a nawet czekolada. O tytuł najsmaczniejszej potrawy walczyło siedem ekip. W kulinarne szranki stanęli: „Panoramix”, „Ostra papryczka”, „Kulinarni Adepci” z Warsztatu Terapii Zajęciowej, ŚDS „Team”, „Małe żarłoki”, „Jadło z gór” oraz „Gulaszowe trio”.   

Po degustacjach publiczność wybrała kulinarnego faworyta. Tytuł „Najsmaczniejszej potrawy” trafił do drużyny „Gulaszowe trio”. Kucharze podniebienia degustujących zachwycili gulaszem sporządzonym według unikalnej receptury. Wszystkie kociołki opróżnione zostały do samego dna, a to oznacza, że kucharze trafili w gusty kulinarne publiczności. 

Nagrody – talony na zakupy, kuchenne fartuchy oraz upominki - trafiły jednak do wszystkich uczestników. Gratulacje, dyplomy oraz nagrody uczestnikom wręczył burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Organizatorem I Krapkowickiego Festiwalu Kociołów była gmina Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).