• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

OKRun, Festiwal kociołków

Już w sobotę zapraszamy Państwa na OKRun, Krapkowicki Bieg Terenowy z Przeszkodami. Start biegu dzieci o 10:00, o 11:00 bieg młodzieży. Bieg główny twardzieli i twardzielek na dystansie 6000 m o 12:00. O 13:00 I Krapkowicki Festiwal Kociołków, a od 14:00 koncerty. Przy pływalni Delfin wystąpią: Gang Bawarii, Öderbeast, Rebelianci oraz The Bad Sleep Well. Serdecznie zapraszamy.

OKR RUN.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).