• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Strażaka

Awanse na wyższe stopnie służbowe, odznaczenia, nagrody i wyróżnienia. 25 maja odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach. Wyrazy uznania i podziękowania za trud i ofiarność złożył strażakom między innymi burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Burmistrz życzył strażakom Państwowej Straży Pożarnej oraz członkom Ochotniczych Straży Pożarnych przede wszystkim szczęśliwych powrotów do domów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).