• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka

W tym roku gminy Krapkowice i Lipova-Lazne zapraszają na polsko-czeski dzień dziecka. Międzynarodowe święto najmłodszych odbędzie się 1 czerwca na Placu Eichendorffa w Krapkowicach. Początek o godzinie 15:00.  

Będzie barwnie, wesoło, ale przede wszystkim ciekawie. W programie są między innymi zajęcia wikliniarskie, filcowanie, konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać ilustratorem książki”, konkurencje rodzinne oraz kontynuacja akcji „100 drzew na 100 lecie niepodległości”. Tym razem burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura wraz z najmłodszymi mieszkańcami zasadzi drzewa na Placu Eichendorffa.  

dzien dziecka plakat.jpeg

Podczas Dnia Dziecka nie zabraknie także występów artystycznych. Na scenie zaprezentują się uczestnicy Klubu Wokalisty, mażoretki z Krapkowickiego Domu Kultury oraz tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego i Jazzowego Siera.

Na najmłodszych czeka także moc dodatkowych atrakcji. Gry i zabawy, przejażdżki konne, malowanie twarzy czy wplatanie we włosy syntetycznych warkoczyków.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice”.