• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka

W tym roku gminy Krapkowice i Lipova-Lazne zapraszają na polsko-czeski dzień dziecka. Międzynarodowe święto najmłodszych odbędzie się 1 czerwca na Placu Eichendorffa w Krapkowicach. Początek o godzinie 15:00.  

Będzie barwnie, wesoło, ale przede wszystkim ciekawie. W programie są między innymi zajęcia wikliniarskie, filcowanie, konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać ilustratorem książki”, konkurencje rodzinne oraz kontynuacja akcji „100 drzew na 100 lecie niepodległości”. Tym razem burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura wraz z najmłodszymi mieszkańcami zasadzi drzewa na Placu Eichendorffa.  

dzien dziecka plakat.jpeg

Podczas Dnia Dziecka nie zabraknie także występów artystycznych. Na scenie zaprezentują się uczestnicy Klubu Wokalisty, mażoretki z Krapkowickiego Domu Kultury oraz tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego i Jazzowego Siera.

Na najmłodszych czeka także moc dodatkowych atrakcji. Gry i zabawy, przejażdżki konne, malowanie twarzy czy wplatanie we włosy syntetycznych warkoczyków.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa „Przekraczamy granice”.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).