• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spalanie na ogródkach działkowych

Ognisko.jpeg

Dnia 10.05.2018 r. patrol Straży Miejskiej w Krapkowicach udał się na ogródki działkowe na ul. Opolskiej w Krapkowicach po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego spalania liści. Na miejscu strażnicy miejscy stwierdzili spalanie suchych pozostałości roślinnych. Sprawca wykroczenia określonego w dyspozycji art. 191 ustawy o odpadach niezwłocznie zagasił ognisko. Za swój czyn został pouczony. Straż Miejska przypomina, że na terenie Gminy Krapkowice funkcjonuje selektywna zbiórka odpadów typu ,,bio” co wyklucza możliwość spalania pozostałości roślinnych na ogrodach czy posesjach. Czyn taki jest wykroczeniem, za który Straż Miejska może nałożyć mandat karny.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).