• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Most na pierwszym miejscu

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do pojawiających się w lokalnej prasie oraz na portalach społecznościowych informacji dotyczących  budowy mostu chciałbym po raz kolejny podkreślić, że inwestycję tę traktuję priorytetowo.

Most na pierwszym miejscu_1.jpeg

Proszę przebudowy mostu nie łączyć z budową drogi prowadzącej do terenów inwestycyjnych w Rogowie Opolskim. Pamiętajmy, że gmina Krapkowice konsekwentnie buduje infrastrukturę potrzebną do rozwoju krapkowickich firm i pozyskiwania nowych podmiotów gospodarczych. Jeszcze w tym roku przynajmniej dwa przedsiębiorstwa podejmą decyzję o budowie nowych zakładów pracy w Krapkowicach. Proszę pamiętać, że ze wspomnianych inwestycji za 2, 3 lata do gminnego budżetu będzie wpływać ok. 2,5-3 mln zł więcej. Inwestując w gospodarkę, inwestujemy w rozwój całej gminy. Budowa drogi w żaden sposób nie opóźnia przebudowy mostu. Daje natomiast zielone światło do ulokowania w gminie nowego kapitału i powstania nowych miejsc pracy.

Most na pierwszym miejscu_2.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).