• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zielone zakątki Krapkowic

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, Stowarzyszenie Fair Play oraz Tygodnik Krapkowicki zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Krapkowice do udziału w konkursie fotograficznym "Zielone zakątki Krapkowic i okolic".  Głównym zadaniem jest wykonanie fotografii, które będą przedstawiać walory przyrodnicze gminy Krapkowice, a konkretnie zielone miejsca Krapkowic i okolic, które w okresie wiosenno-letnim mogą być dla mieszkańców i gości odwiedzających gminę Krapkowice doskonałym miejscem do aktywnego spędzania czasu wolnego. Dla autorów najciekawszych zdjęć przewidziano atrakcyjne nagrody. Fotografie można przesyłać do 16 czerwca. Szczegóły na plakacie oraz stronie http://tygodnik-krapkowicki.info/konkursy/konkurs-zielone-zakatki-krapkowic-i-okolic.

zielone zakatki krapkowice.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).