• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Premiery w KDK

19 maja w sobotę o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na kolejną premierę sekcji teatralnej KDK. Tym razem Teatr X w Divertimento op. 5 "Stomatologiczne" J.Przybory. Wizyta u dentysty to zazwyczaj stres, strach, a nawet ból. W poczekalni spotykamy różnych ludzi i ich problemy. Wszystko może się jeszcze bardziej skomplikować, jak dentysta okaże się samoukiem... A co, jeśli ten dentysta ma na podwórku spuszczone, trzy groźne psy?! Przyjdź i sprawdź. Gwarantujemy zdrowy śmiech i dobry, polski jazz. Wstęp za uśmiech. Serdecznie zapraszamy. 

Teatr X.jpeg

22 maja we wtorek o godz. 17.00 najmłodsi aktorzy sekcji teatralnej KDK - Teatr Wiercipięty - zapraszają na premierę "Straszliwe Psa-chcenie" na podstawie dramatu Marty Guśniowskiej. Spektakl o tematyce iście medycznej, bo przecież setki dzieci każdego dnia zapada na tę straszliwą chorobę. Co wtedy zrobić? Ulec i wziąć psa? Powiedzieć "NIE"? Czekać na rozwój choroby? Jednak pies zmienia wszystko... Zobacz co się wydarzy.

Teatr WiercipiĘty - plakt.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).