• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa

Gmina Krapkowice oraz Krapkowicki Dom Kultury zapraszają na „Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa”, czyli spotkanie z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim, autorem albumu historycznego.

Otwarcie wystawy fotograficznej oraz wieczór autorski odbędą się w poniedziałek, 14 maja, o godzinie 18:00 w Krapkowickim Domu Kultury.

Kpt. Ryszard Sobieszczański jest autorem albumu historycznego pt. "Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa 1945-2017". Autor opowie o historii opolskiego żeglarstwa na przestrzeni ostatnich siedemdziesięciu lat, ludziach, klubach oraz rejsach. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna pod tym samym tytułem, która zawiera najważniejsze osiągnięcia opolskich żeglarzy. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Ściepłek  członek zespołów Shantażysci i North Cape.  Piotr Żaba rozkołysze publikę i wspólnie zaśpiewamy klika najbardziej znanych szant i pieśni kubryku. Podczas spotkania będzie można nabyć album Ryszarda Sobieszczańskiego. Autor zaprasza żeglarzy do wzięcia udziału w dyskusji.

plakat Krapkowice.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).