• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Sukces krapkowickich mażoretek

14-15 kwietnia w Ozimku, odbył się XXIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych "Tańcowadła". Nasze grupy mażoretkowe Axelki i Axel zaprezentowały swoje układy podczas niedzielnych zmagań. Dla zespołów był to pierwszy tak ważny konkurs, więc stres był ogromny. Tym bardziej, że konkurencja była bardzo mocna. Axel i Axelki poradziły sobie na medal. Złoty oczywiście. Obie grupy zajęły pierwsze miejsca w swojej kategorii ( Axelki w kat. inne formy tańca, dzieci do lat 11, Axel w kat. inne formy tańca, młodzież do lat 15).

IMG_20180425_173040_1.jpeg

Radość była ogromna. Cały rok pracy został nagrodzony. Dziewczyny wróciły do Krapkowic zmotywowane do dalszej pracy. Nie zawiedli wierni kibice- rodzice. Serdecznie dziękujemy za doping. Teraz czas pokazać zwycięskie układy na naszych lokalnych wydarzeniach.

Grupy mażoretkowe Axelki i Axel

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).