• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

100 lat pani Anny Dębowskiej

Takiej pogody ducha tylko pozazdrościć. 25 kwietnia 100 lat obchodziła Anna Dębowska, podopieczna Domu Pomocy Społecznej „Anna” w Krapkowicach. Jak przyznaje jubilatka, na tak znakomitą kondycję najlepsze są: ciężka praca i uśmiech. Życzenia pani Annie złożyli przedstawiciele władz gminy i województwa. Największym prezentem dla stulatki była wizyta najbliższej rodziny z Ukrainy. Jubilatka pochodzi z Mościsk, które przed wojną leżały w naszych granicach, dziś to ziemie naszych wschodnich sąsiadów.

2.jpeg

Pani Anno najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia na kolejne lata. 100 lat to wyjątkowy wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń. Pani jubileusz jest także szczególnym powodem do dumy mieszkańców i władz samorządowych gminy Krapkowice. Tak długie życie jest skarbnicą, z której czerpią kolejne pokolenia.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).