• PL
  • EN
  • DE

Informujemy, że most kolejowy w Krapkowicach w związku z przebudową od dnia 01.10.2019 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Ponowne zabrudzenie przystanku PKS

SAM_6370.jpeg

Dnia 23.04.2018 r.  strażnicy miejscy podczas patrolu zmotoryzowanego miejscowości Ściborowice stwierdzili na przystanku autobusowym PKS zabrudzenie w postaci leżących odchodów oraz papieru. Problem przekazano do Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. celem uprzątnięcia przystanku. Sytuacja taka miała już miejsce drugi raz. Straż Miejska w Krapkowicach przypomina, że za zanieczyszczanie publicznych miejsc funkcjonariusze mogą nałożyć mandat karny nawet do 500 zł.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).