• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[21-05-2013] KONKURS NA OPRACOWANIE PROJEKTU MASKOTKI PROMUJĄCEJ MIASTO I GMINĘ ROZSTRZYGNIĘTY

Gmina Krapkowice rozstrzygnęła konkurs na opracowanie projektu maskotki promującej Miasto i Gminę Krapkowice. Komisja konkursowa jednogłośnie najwyżej oceniła projekt wykonany przez panią Katarzynę Nieużyła z Krapkowic, która proponowaną maskotkę nazwała BASZTUŚ. Maskotka zdaniem autora łączy w sobie elementy zabawowe, symboliczne oraz przyciągające uwagę. Może być wykonywana w różnych rozmiarach i wariantach. Przykładem może być dowolnych rozmiarów pluszak, brelok, kostium itp.

BASZTUŚ
basztuś.jpeg
Zwycięzki projekt maskotki
pani Katarzyny Nieużyła z Krapkowic

Również jednogłośnie komisja uznała, że wyróżnienia należą się  Panu Łukaszowi Nowosielskiemu ze Zdzieszowic za propozycję maskotki pn. CHRAPEK oraz Pani Aleksandrze Szenowskiej z Krapkowic za propozycję maskotki pn. ORLIK KRAPEK.
Obie prace prezentujemy poniżej.

CHRAPEK 
chrapek.jpeg
Wyróżniony projekt
pana Łukasza Nowosielskiego ze Zdzieszowic

ORLIK KRAPEK
Orlik Krapek.jpeg
Wyróżniony projekt
pani Aleksandry Szenowskiej z Krapkowic

Serdecznie gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

Wydz. PiRG
UMiG w Krapkowicach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).