• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uprzątnięty przystanek autobusowy

W dniu 18.04.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej przeprowadzili kontrolę przystanku autobusowego w Ściborowicach w związku ze zgłoszeniem jednego z mieszkańców w/w miejscowości. Zgłoszenie dotyczyło zanieczyszczeń znajdujących się wewnątrz przystanku autobusowego co przedstawia poniższe zdjęcie.

SAM_6339-1.jpeg

Czynności podjęte przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Krapkowicach polegały na zmobilizowaniu zarządcy terenu do jego natychmiastowego uprzątnięcia. Po interwencji Straży Miejskiej zarządca natychmiastowo uprzątnął zabrudzony przystanek co można zaobserwować na niżej zamieszczonych fotografiach.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).