• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Flagi

Przyjdź na krapkowicki rynek i stań się częścią flagi narodowej. Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz dyrektor Krapkowickiego Domu Kultury Aleksander Bernat zapraszają na happening z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.  

Uczestnikiem happeningu może zostać każdy mieszkaniec gminy Krapkowice. Wszyscy otrzymają chustki w narodowych barwach i utworzymy "żywą" flagę narodową. Startujemy na krapkowickim rynku o godzinie 15:00.

2 maja rozpoczęta zostanie także akcja „100 drzew na 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”. Pierwsze drzewka na krapkowickim rynku zasadzą włodarze gminy. Kolejne nasadzenia pojawią się m.in. przy Placu Eichendorffa oraz w Parku Magnolia.  

O 17:00 z krapkowickiej Baszty powędrują bańki do nieba. Małgorzata Pacion, instruktorka Krapkowickiego Domu Kultury jest inicjatorką akcji „Bańka z Baszty”. To druga edycja tego wiosennego wydarzenia, które w ubiegłym roku cieszyło się bardzo dużą popularnością. Będzie to także ostatnia okazja do zwiedzenia Baszty przed remontem.

W programie także występ mażoretek z Krapkowickiego Domu Kultury oraz koncert Krapkowickiej Orkiestry Dętej. Serdecznie zapraszamy.   

30706280_1875090859179533_360691542496641024_n.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).