• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE W CZWOROBOJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

W piątkowe  przedpołudnie ( 10 maja ) stadion sportowy OTMĘT gościł najlepsze drużyny szkół podstawowych powiatu krapkowickiego w zawodach LA w czwórboju. W zawodach tych uczestniczyły drużyny , które zwyciężyły w zawodach gminnych. Krapkowice reprezentowane były przez szkołę PSSP 5 zarówno wśród dziewcząt jak chłopców. Nasi reprezentanci stoczyli zacięty bój z zawodniczkami ze szkoły PSP 3 w Zdzieszowicach oraz zawodnikami ze szkół PSP 3 oraz PSP 1 w Zdzieszowicach. Ostatecznie zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt wygrała reprezentacja szkoły podstawowej PSSP 5 z Krapkowic, zdobywając tym samym kwalifikacje do finałowych zawodów wojewódzkich.
Ostateczne wyniki:
- dziewczęta:
1) PSSP 5 Krapkowice - 1183 pkt
2) PSP 3 Zdzieszowice - 1062 pkt

- chłopcy
1) PSSP 5 Krapkowice - 988 pkt
2) PSP 1 Zdzieszowice - 812 pkt
3) PSP 3 Zdzieszowice - 754 pkt
Indywidualnie najlepszym zawodnikiem zawodów został Dawid Asman PSSP 5 ( 289 pkt ), natomiast wśród dziewcząt Julia Wymysłowska PSSP 5 ( 291 pkt ).
Najwartościowsze wyniki w zawodach uzyskali:
Dawid Asman - 5,07 m w skoku w dal oraz 63 m w rzucie piłeczka palantową
Julia Wymysłowska - 50 m w rzucie piłeczką palantową
Agnieszka Głąb - 8,8 s w biegu na 60 m oraz 4,70 m w skoku w dal.
 

nad. OSiR Krapkowice

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).