• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs angielskiego dla najmłodszych

11 kwietnia, już po raz siódmy, odbył się w PSSP nr 5 w Krapkowicach konkurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. W cieszącym się dużym zainteresowaniem konkursie udział wzięło 35 uczniów z 7 szkół naszego powiatu.

O laur zwycięzcy walczyły dzieci ze szkół: ZSP nr 4 Krapkowice, PSSP nr 5 Krapkowice, PSP nr 1 Krapkowice, PSP nr 2 Gogolin, PSP nr 3 Gogolin, ZSP nr 3 Rogów Opolski i SPSP w Steblowie. Uczniowie musieli wykazać się znajomością wielu zagadnień, wykraczających poza podstawę programową i z przyjemnością stwierdzamy, że wywiązali się z zadań wyśmienicie.

Przy dość wyrównanym poziomie zwycięzcami zostali: I m. Hanna Zimnicka PSP nr 1 Krapkowice, II m. Dawid Popiel PSP nr 1 Krapkowice, Marcel Barton ZSP nr 3 Rogów Opolski, III m. Czarek Brząkała PSSP nr 5 Krapkowice, Ola Filipczak PSP nr 4 Krapkowice, Emilia Matysek S PSP Steblów.

IMG_20180411_115444.jpeg

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział oraz nauczycielom języka  angielskiego za przygotowanie uczniów do rywalizacji. Składamy również podziękowania firmie MULTISERWIS Sp. z o.o. oraz dyrekcji Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 za pomoc w organizacji konkursu. Do zobaczenia za rok!

                                                                                              Alicja Grelowska
                                                                                              Magdalena Schneider-Ferenc

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).