• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[10-05-2013] I OTWARTE MISTRZOSTWA KRAPKOWIC W BADMINTONIE W GRACH POJEDYŃCZYCH - ZAPROSZENIE

W niedzielę 19 maja organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w I Otwartych Mistrzostwach Krapkowic w badmintonie w grach pojedynczych. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, którzy nie posiadają aktualnych licencji zawodniczych PZBad. W turnieju rywalizować będą panie bez podziału na kategorie wiekowe oraz mężczyźni w kategoriach do lat 40 oraz powyżej 40 lat.
Zawody rozegrane zostaną w sali sportowej przy szkole PSP 1 w Krapkowicach, ul. Szkolna 3. Początek zawodów przewidziany jest na godz. 9:00, a zapisy przyjmowane są mailowo na adresy podane w Regulaminie oraz w dniu zawodów od godz. 8.30.
Turniej objął swoim Patronatem Burmistrz Krapkowic.

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów tej widowiskowej dyscypliny sportowej.

REGULAMIN ZAWODÓW >> POBIERZ

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).