• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

,,Dzikie wysypisko śmieci" uprzątnięte

W dniu 03.04.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach na ul. kolejowej w Krapkowicach potwierdzili likwidację ,,dzikiego wysypiska śmieci”. Przypominamy. W jednym z listopadowych wydań czasopisma ,,Nowiny Krapkowickie” w zakładce ,,Eko Patrol” ukazał się artykuł dotyczący ,,dzikiego wysypiska śmieci” na terenie przy byłym basenie położonym na ul. Kolejowej w Krapkowicach. Sytuacja przedstawiała się w następujący sposób:

 

 

Strażnicy miejscy potwierdzili fakt leżących odpadów od dobrych kilku lat co w konsekwencji doprowadziło do powstania nielegalnego wysypiska śmieci. Czynności podjęte przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Krapkowicach doprowadziły do usunięcia odpadów przez zarządcę terenu i jego zrewitalizowania.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).