• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

[10-05-2013] DWÓJKA WYGRAŁA ŚPIEWAJĄCO

17 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyła się trzecia edycja Wojewódzkich Konfrontacji Muzycznych, w których wzięło udział 20 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja województwa opolskiego. Na scenie pojawiło się około 180 młodych muzyków, którzy zaprezentowali swoje talenty. Wśród nich byli również reprezentanci Krapkowic – zespół wokalny IMPULS, który tworzą nasi uczniowie pod opieką Józefa Gielnika. Zespół w składzie: Julia Raźny, Jessica Zalewska, Marysia Szczepanek, Wiktoria Musz, Marcin Horst i Aleksander Dziura zaprezentował dwie piosenki z repertuaru Krystyny Prońko – „Psalm stojących w kolejce” oraz „Małe tęsknoty”.
Jury doceniło dobór repertuaru, przygotowanie zespołu oraz sam występ i przyznało zespołowi IMPULS pierwsze miejsce. Dodatkowa nagroda ucieszyła młodych wokalistów i ich opiekuna nie mniej niż samo zwycięstwo. Zespół bowiem weźmie udział w profesjonalnej czterogodzinnej sesji nagraniowej w Studiu M Radia Opole. GRATULUJEMY i życzymy wielu muzycznych sukcesów na scenach województwa, kraju i świata!!!
Obejrzyj zwycięski występ w naszej telewizji internetowej.

nad. PG2


 bez tytułu.jpeg
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).