• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XLI NADZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH

XLI  NADZWYCZAJNA SESJA

RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH

 

w dniu 5 kwietnia  2018 r. (czwartek) o godz. 1500

w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy

w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17

 

z porządkiem obrad:

1.  Otwarcie XLI Sesji Rady Miejskiej w Krapkowicach i stwierdzenie prawomocności obrad.   

2.  Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia umowy o współdziałaniu z Gminami: Chrząstowice, Izbicko, Prószków, Komprachcice, Tarnów Opolski, Turawa w sprawie realizacji zadań          z zakresu utrzymania gminnych obiektów użyteczności publicznej, w tym efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej, w ramach partnerstwa publiczno-prawnego.

3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli zawarcia porozumienia z Miastem Opole, Gminą Prószków, Gminą Komprachcice, Gminą Gogolin, Gminą Tarnów Opolski, Gminą Strzeleczki dotyczącego wspólnego przygotowania i realizacji projektu pn.: „Czas na rower - Budowa ścieżek pieszo-rowerowych w Aglomeracji Opolskiej”.     

 

4.  Zakończenie  XLI Sesji Rady Miejskiej w Krapkowicach.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).