• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicka firma zdeklasowała wszystkich

GSP Polska, firma motoryzacyjna z Krapkowic zdobyła aż cztery nagrody podczas tegorocznych międzynarodowych targów Warsaw Bus Expo w Warszawie, które odbywały się w dniach 21-23 marca. Tym samym zdeklasowała między innymi takich gigantów transportu jak Scania, Volvo czy Otokar.

GSP nie zwalnia tempa i po ubiegłorocznym sukcesie sięga po kolejne. Krapkowicka firma zaprezentowała aż cztery premierowe modele nowoczesnych autobusów, dominując w tym względzie konkurencję. Tym razem podczas trzeciej edycji warszawskich targów WARSAW BUS 2018 na 200 wystawców GSP Polska zdobyła cztery nagrody w kategorii „Premiera targowa”.  Największym hitem okazał się ekologiczny, elektryczny autobus miejski TAM E-VERO.

- Dla nas to duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy, więc jesteśmy bardzo dumni z tego sukcesu – mówi Gabriel Prusek, prezes GSP Polska. – Nagrodzono autobusy, które nie tylko dobrze się prezentują, ale są funkcjonalne i dobrze sprawdzą się na polskich drogach. Cieszy nas, że dostrzeżono to podczas tych międzynarodowych targów.

W Warsaw Bus Expo udział wzięli najwięksi i najbardziej renomowani producenci i importerzy autobusów. Wśród wystawców zaprezentowali się m.in. VOLVO Polska , Renault Polska, Scania Polska, OTOKAR, CIMC Trailer Poland, BUS Import (ISUZU) i GSP Polska.

To była świetna okazja do zapoznania się najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie i wymiany doświadczeń. Równolegle odbyła się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 – impreza, w której wzięło udział tysiące profesjonalistów: producenci, dystrybutorzy i importerzy.

Dominika Bassek, "Tygodnik Krapkowicki"

krapkowicka firma.jpeg