• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs recytatorski

22 marca w Krapkowickim Domu Kultury odbyły się miejsko-gminne eliminacje do 63. Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Do turnieju recytatorskiego zgłosiło się 26 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. W kategorii kl. I – III szkoły podstawowej zgłosiło się 6 osób.

I miejsce zajęła Hanna Jędryszek, II miejsce Marcel Poskart, a III miejsce Hanna Pandel. Jury przyznało również wyróżnienie dla Wiktora Przybyłek. Wszyscy laureaci są uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach. W kategorii kl. IV - VII szkoły podstawowej startowało 14 osób. I miejsce przypadło Zuzannie Czubryk, II miejsce Zuzannie Kottysch - obie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach, natomiast III miejsce wywalczył Aleksy Wieczorek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach. W kategorii szkół gimnazjalnych wzięły udział 4 osoby. Nie przyznano I miejsca. II miejsce należało do Szymona Steglińskiego z Gimnazjum Dwujęzycznego im. J. Kilińskiego w Krapkowicach, a III do Mai Wnuk z PSSP Nr 5 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Krapkowicach.  W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wystąpiły 2 osoby. Przyznano tylko III miejsce Dominice Krawczyk z ZSZ im. Piastów Opolskich w Krapkowicach.  Laureaci  I i II miejsc otrzymali promocję do etapu rejonowego OKR, który odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy powodzenia. Nagrody i upominki dla uczestników ufundował Krapkowicki Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).