• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zabrudzona droga

1.jpeg

W dniu 19.03.2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali zgłoszenie dotyczące zabrudzonej błotem drogi przy wyjeździe z byłego szpitala na ul. Kozielskiej.  Po przyjeździe na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Na miejscu ustalono, że na terenie byłego szpitala przeprowadzane są prace remontowe. Kierowca pracujący przy remoncie zobligował się do dokładnego uprzątnięcia zabrudzonego terenu po zakończeniu prac. Teren został uprzątnięty.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).