• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pchle Targi

Zapraszamy na kolejne edycje pchlich targów. Krapkowicka giełda staroci zyskuje na popularności. Pierwsza w tym roku odbędzie się w sobotę 28 kwietnia przed Halą Widowiskowo-Sportową im. Władysława Piechoty. Czekamy na Państwa od godziny 9:00.  

Krapkowickie targi przyciągają przede wszystkim mieszkańców gminy. To doskonała okazja do wymiany oraz sprzedaży zabawek, odzieży, książek czy antyków za przystępną cenę. Jak mówi burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura „stale rosnące zainteresowanie sprawiło, że pchli targ na stałe wszedł do kalendarza organizowanych cyklicznie przez gminę Krapkowice spotkań”. W tym roku zapraszamy co miesiąc od kwietnia do września: 28 kwietnia, 26 maja, 30 czerwca, 28 lipca, 25 sierpnia i 22 września. Serdecznie zapraszamy.

Kwiecień na FB.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).