• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zgłoszenie dotyczące osoby bezdomnej

1.jpeg

W dniu 16.03.2018 r. Straż Miejska w Krapkowicach otrzymała zgłoszenie dotyczące przebywania osoby bezdomnej w jednym z pustych budynków na ul. Ks. Duszy. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze sprawdzili pustostan. Na miejscu nikogo nie zastano. Podczas służby funkcjonariusze dokonują kontroli miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne oferując im pomoc. Straż Miejska ponawia apel, aby w okresie zimowym, mieszkańcy zwracali większą uwagę na osoby bezdomne oraz osoby ubogie, które mogą potrzebować pomocy.  Informację o taki osobach należy niezwłocznie przekazywać dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub 997. Można także informować Straż Miejską dzwoniąc pod numer 606448422.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).