• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzygminny Jarmark Wielkanocny

Za nami dwudniowe wydarzenie poświęcone świętom wielkanocnym. Gminy połączyły siły i zorganizowały dwudniowy Jarmark Wielkanocny, który wprowadził nas w klimat zbliżających się świąt. Jarmark był doskonałą ucztą dla ciała i ducha.

Podczas wydarzenia można było zasmakować potraw wielkanocnych i zakupić smakołyki związane ze świętami Rękodzielnicy przedstawili także szeroką ofertę stroików i ozdób wielkanocnych. Przeprowadzono szereg konkursów m.in. na najpiękniejszy stół wielkanocny.

Świąteczną atmosferę można było poczuć dzięki występom artystycznym dzieci i młodzieży z Gogolina i Krapkowic oraz orkiestr dętych działających w każdej z gmin. W Jarmarku uczestniczyli także partnerzy Gogolina z kraju i zagranicy.

Nie zabrakło także akcentu krapkowickiego. Swoje rękodzieło zaprezentowali: sołectwo Dąbrówka Górna, Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja”, Dom Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Krapkowicach. Wszystkim zaangażowanym w wydarzenie składamy serdeczne podziękowania.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).