• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niepodległość niejedno ma imię

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura po raz kolejny spotkał się z kierownictwem jednostek gminnych by przedyskutować plany obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę  niepodległości. Gmina Krapkowice przygotowuje cykl wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz szkolnych dla mieszkańców właśnie z okazji tej niecodziennej rocznicy pod hasłem: „Niepodległość niejedno ma imię”.

Kika z nich mamy już za sobą, między innymi koncert piosenek poświęconych twórczości Andrzeja Zauchy lub Krapkowicki Dzień Kobiet. Na spotkaniu przedstawiono i uszczegółowiono kalendarium wydarzeń oraz dodano nowe, których propozycje padły niedawno. Pełny terminarz gotowy będzie po świętach wielkanocnych. Kalendarium udostępnione zostanie na stronie www.krapkowice.pl.

Niepodległość niejedno ma imię.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).