• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zarzucali wędkę

Zamiast do wody rzucali do tarcz. Liczyła się celność a nie liczba złowionych sztuk. W sobotę 17 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty odbyły się Wojewódzkie Halowe Zawody w Wędkarstwie Rzutowym.

W zawodach wzięło udział prawie 70 zawodników z całego województwa.

Zwycięzcy w kategoriach: U-12 Kacper Bartoszyński, Grodków, U-14 – Daniel Elias, Otmęt, U-16 Marek Kwieciński, MAŁAPANEW Ozimek, 16+ Krystian Ołpiński, Namysłów.

Najlepsze dziewczęta:

1. Katarzyna Osada, MAŁAPANEW Ozimek

2. Magdalena Rudkowska, Olszanka Karaś

3. Adriana Cebrat, Grodków

Najmłodszy zawodnik: Maciej Jagiełło, Skalnik Gracze – 2010.

Podczas zawodów przeprowadzona została również pierwsza konkurencja Turnieju Młodzieży Wędkarskiej – Test Wiedzy Ekologiczno-Wędkarskiej.

Organizatorem zawodów było Koło Krapkowice-Otmęt. Zawody współfinansowane zostały przez gminę Krapkowice i odbyły się pod honorowym patronatem burmistrza Andrzeja Kasiury.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).